خانه » بازسازی
بازسازی 2017-01-11T11:46:40+00:00

بازسازی منزل و یا بازسازی منزل قدیمی موضوعی است که بسیاری از افراد در جامعه درگیر آن خواهند بود. بازسازی یا نوسازی واحدهای فرسوده جز ملزومات بوده و بسیاری از افراد ناگزیر به اجرای آن هستند. زیرا گاهی هزینه جابجایی و تعویض ملک بسیار بالاتر بوده و یا اصلاً به دلایلی امکان این تغییر وجود ندارد. در این حالت مالکین تصمیم می گیرند که همان مکان قدیمی خود را بازسازی کنند. نکاتی که باید در این جا در نظر داشت این است که بودجه ما برای این کار چقدر است. بعد از تعیین بودجه یک مشاور نیاز دارید که با توجه به بودجه شما بهترین طرح و متریال را پیشنهاد کند پس از اینکه طرح پذیرفته شد و شما متریال را پذیرفتید ، می توان شروع به کار کرد. بازسازی منزل یا نوسازی به کلیه عملیاتی شامل تغییر تیغه بندی ، ایجاد تیغه ها و دیوارهای جدید ، لوله کشی ، سیم کشی ، گچ کاری ، نقاشی ، کاغذ دیواری و همه امور دکوراسیون داخلی گفته می شود.

بخشهای بازسازی منزل

بازسازی منزل شما می تواند شامل موارد زیر باشد :

بازسازی داخلی

شامل دکوراسیون داخلی منزل ، تغییر در نوع تیغه بندی ها ، کف سازی ، کف دوبلکس ، سقف کاذب و استفاده از کاغذ دیواری و همچنین طراحی و دیزاین سالن پذیرائی و نشیمن را در بر میگیرد بازسازی داخلی منزل مهمترین و بزرگترین بخش از پروژه بازسازی منزل را شامل می شود.

بازسازی سقف ها

سقفها نقش بسزائی در دکوراسیون دارند چرا که میتوان با ایجاد سقف دکوراتیو و نور پردازی عالی محیطی بسیار دلنشین و آرامش بخش ایجاد کرد در منازل قدیمی استفاده از گچبری با توجه به آخرین متد در آن زمان کمی خسته کننده شده و میتوان با ایجاد سقف های کاذب دکوراتیو و نور مخفی تغییری دلنشین ایجاد نمود.

بازسازی آشپزخانه

آشپزخانه بعنوان چشم خانه نقش مهمی در دکوراسیون داشته و حتی یکی از ارکان اصلی دکوراسیون منزل محسوب می شود. به خصوص که امروزه آشپزخانه ها اپن بوده و بیشتر در معرض دید هستند بازسازی آشپزخانه شامل تعویض کابینتها تخریب دیوارها و کف ، تعویض لوله کشی ها و قراردادن کانتر جلوی اشپزخانه می باشد.

بازسازی حمام و سرویس بهداشتی

یکی از مهمترین بخش هایی که معمولاً در بازسازی منزل مورد توجه است، حمام و سرویس بهداشتی است که بیشتر در معرض تخریب و آسیب قرار دارد. این مکانها به دلیل اینکه با رطوبت سروکار دارند بیشتر مستهلک شده و قبل از دیگر قسمتهای منزل نیازمند بازسازی می شوند . بازسازی این بخش ها می تواند شامل عایق بندی کف و دیوارها ، تعویض کاشی و سرامیک ها ، سقف ، استفاده از وان های جدید و کابین های دوش، همچنین روشویی های کلاسیک باشد.

بازسازی اتاق خواب ها

بازسازی خانه و آپارتمان های قدیمی باید به روز باشد. یک ویژگی خیلی خوب بازسازی این است که شما در یک محل خاص می توانید با متد روز منزل را دیزاین کنید. در بازسازی گاهی تغییر دیوارها و بطور کلی برهم زدن شکل و نقشه منزل نیز می تواند انجام شود. برای طراحی دکوراسیون داخلی در بازسازی می بایست حتماً یک طراح حرفه ای داشته باشید و حتماً طرح های مختلف قبل از اجرا را مشاهده نمائید.
ما با در اختیار داشتن تیم های اجرائی مجرب و همچنین دانش روز در زمینه دکوراسیون قادر به بازسازی واحدهای فرسوده و قدیمی میباشیم.